MÖBLER / Bord / Soffbord 10458210
nr 1045 8210
Soffbord
med hylla, 1940-tal, längd: 74 cm, djup: 74 cm, höjd: 60 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 juli 2016
kl 20:29:30
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr